Dialogue Podcast
دیالوگ پادکستی در زمینه سبک زندگی و کسب و کار است، که با هدف آموزش و ایجاد انگیزه واقع بینانه برای بخش‌های مختلف جامعه ایران و به خصوص قشر جوان ضبط و منتشر می‌شود. در هر قسمت، میزبان برنامه با متخصص یک حرفه هم صحبت شده و درباره گذشته او و تصمیمات اثر گذار زندگی‌اش، تخصص و حرفه کاری و همچنین روتین‌ها و باورهایش به صحبت می‌نشیند.
more...
#16 Interview With Shahab Javanmardi

مهمان قسمت شانزدهم: شهاب جوانمردی

آقای دکتر شهاب جوانمردی، مدیرعامل شرکت فناپ، از بزرگترین شرکت‌های خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران هستند. ایشون همچنین عضو هیئت مدیره شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا) در گروه مالی پاسارگاد نیز هست.

در ابتدای صحبتمون، ایشون داستان‌های شنیدنی از دوران نوجوانی و سال‌های جنگ، مهاجرت به تهران، کسب اولین درآمد، دوران حضور در مدرسه علامه حلی، و چگونگی ورود به عرصه فناوری اطلاعات تعریف کردند.

موضوعاتی که در این قسمت صحبت کردیم:

توسعه شرکت‌ها در ایران

عبور از بحران

تحول آفرینی در کسب و کارهای بومی

اصول موفقیت کسب و کارها در ایران

جذب سرمایه

و خیلی موارد دیگه!

توضیحات بیشتر در سایت: hamedjafari.com

___

حامی این قسمت از دیالوگ، شرکت زیتل هست. اگر به دنبال اینترنت پرسرعت، با حجم نامحدود و قیمت مناسب هستید میتونید از سرویس‌‌های زیتل استفاده کنید. با توجه به پکیجی که خریداری میکنید، با کد تخفیف مخصوص شنوندگان دیالوگ میتونید یک تا ۳ ماه سرویس رایگان دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت زیتل مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۱۷۳۹ تماس بگیرید.

کد تخفیف: zitel/dialogue

https://zi-tel.com

___

Music Credit:

George Georgia - Distant Galaxies


Martin Felix Kaczmarski - Ocean Swell


Tim Garland - Paper Round

View Episode
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید