شنیده شو !

اسپانسرینگ در دنیای پادکست فارسی!

چرا اسپانسرینگ در پادکست؟

لحن گرم و صمیمی

محتوای پادکست در هرزمینه‌ای که باشه و شیوه اجرای اون به هر صورتی که باشه – چه تکی و چه چند نفره- پادکسترها لحنی بسیار گرم و صمیمی دارند. به گونه‌ای که مخاطب حس میکند در حال شنیدن صحبت‌های یک دوست است. همین باعث شده است که مخاطبین پادکست با پادکسترهای ارتباط عاطفی زیادی برقرار کنند و در شبکه‌های اجتماعی مختلف نیز آن‌ها را دنبال کنند.

توصیه دوستانه

پادکست‌ها عموما به گونه‌ای هستند که در آن پادکستر لحنی دوستانه و صمیمانه دارد و در آن موضوعی را از دید خودش با همان لحن دوستانه بیان میکند. وقتی در این بین پادکستر، درباره برند یا محصولی صحبت کرده و بیان میکند که خودش آن را امتحان کرده و راضی بوده، باعث میشود که روی مخاطب تاثیر عمیقی گذاشته و اقدام به خرید نماید. در اصل اینجا دیگر خبری از تبلیغ تجاری زننده نیست که مخاطب آن را جلو بزند تا پادکستر به اصل مطلب برگردد. بلکه از دید مخاطب این یک توصیه دوستانه است، مخاطب گمان میکند که پادکستر این برند یا محصول را امتحان کرده و چون راضی بوده الان دارد به مخاطبینش هم پیشنهاد میکند.

اشباع کانال‌های تبلیغاتی

امروزه کانال‌های تبلیغاتی و بازاریابی رایج اشباع شدن. انبوهی از تبلیغات در سایت‌های خبری و پربازدید، در اینستاگرام، در رادیو و تلویزیون و … منتشر میشه که باعث میشه تبلیغات شما در این کانال ها حتی دیده نشه. اما پادکست یک رسانه پرمخاطب است که همچنان به رشد خود ادامه میدهد و مخاطبان زیادی را به خود جذب میکند و نسبت به محتوای منتشر شده تبلیغات چندانی در آن وجود ندارد. همین باعث میشود که تبلیغات موجود در پادکست‌ها بهتر و بیشتر شنیده شده و به دنبال آن تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. در جایی که ده‌ها یا صدها تبلیغ وجود دارد، مخاطب هیچکدام را جدی نمیگیرد ولی در جایی که تبلیغ محدود باشد اینگونه نیست.

مراحل کار کردن با ما

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید